Apartamento Catu Lake
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Apartamento Catu Lake Aquiraz med 3 sovrum, som ligger 6 km från Engenhoca Parque, har en parkering för dem som reser med bil. Flygplatsen Pinto Martins är belägen 35 km från den här lägenheten.
Cirka 15 minuters bilfärd från lägenheten hittar du Aquiraz Town Hall and Prison.
Boendet erbjuder gästerna balkong och ett komplett kök, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. För att garantera din komfort finns en dusch i den här lägenheten.
Apartamento Catu Lake har ett komplett kök och utrustning för matlagning. Det finns en privat pool i området.
- Lokala sevärdheter
- Engenho São Luiz2926 km
- Mural do Catuleve1138 km
- E.M.E.F Placido Castelo4727 km
- Assembleia de deus templo central Aquiraz4766 km
- E.E.E.P Professora Alda Facanha4499 km
- Capela Santa Rita de Cassia1121 km
- Capela Nossa Senhora do Perpetuo Socorro4658 km
- Nossa Senhora Imaculada Conceicao2571 km
- Insano Natural4993 km
- Assembleia de Deus Bela Vista4239 km
- Flygplatser
- Pinto Martins flygplats33 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Erbjuder Apartamento Catu Lake parkering?
På Apartamento Catu Lake finns privat parkering där du kan parkera din bil. - ❓
Hur många gäster kan bo på Apartamento Catu Lake?
Upp till 8 gäster kan bo på Apartamento Catu Lake. - ❓
Har Apartamento Catu Lake en pool på plats?
Apartamento Catu Lake har en privat pool.